All Stories

DAJA: S’JEMI ATY KU DUHET, DUAM DY TROFETË

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja, foli pas ndeshjes së fituar kundër Teutës. Ai mendon se kjo ishte një kundërpërgjigje ...

SHEHI: TEUTA NUK E MERITON KËTË SITUATË, POR TROFEUN E DUA UNË

Pas një ndërprerje të gjatë, emocionet e Kupës së Shqipërisë janë rikthyer sërish, teksa ditën e nesërme luhen ndeshjet e para të çerekfinale. I intervistuar nga “SuperSport”, ...

Ilir Daja qetësohet në prag të Kupës, tre titullarë rikthehen ndaj Teutës

Ilir Daja fillon të qetësohet në prag të ndeshjes kundër Teutës. Lajme të mira kanë ardhur dje nga infermieria për sa u përket lojtarëve, të cilët ishin me probleme një ...

Shehi bën autokritikë: Dita më e errët, nuk ishim gjëkundi!

“Gardiani” dhe kapiteni i Skënderbeut analizon humbjen ndaj Luftëtarit duke kritikuar padyshim lojën e gjithë ekipit, por thotë që nuk ka vend për alarm… Leonardo Trebicka “T’i ...

Skënderbeu – Kukësi, biletat në shitje

Të shtunë, ora 17:00, Ujqërit presin në stadiumin ‘Skënderbeu’, ekipin e Kukësit në kuadër të javës së 13-të të Kategorisë Superiore. Fitorja e vetmja alternativë ...

Ekipi mbyll përgatitjet për Kamzën

Ekipi ka mbyllur sot përgatitjet në kuadër të ndeshjes të javës së 11-të ndaj Kamzës. Angazhim maksimal nga skuadra në prag të ndeshjes duke pasur parasysh se Kamza është ...

Del ne shitje website dhe faqja e fb e ksskenderbeu.com

Njoftim! Per shkak te mungeses se kohes per angazhimin me faqen dhe websitin ksskenderbeu.com, jemi te detyruar ti nxjerrim ne shitje! Kusht per bleresin eshte te jete korcar dhe tifoz ...

Skënderbeu – Partizan Beograd, biletat në shitje

Të enjte, 19 Tetor, ora 21:05, Ujqërit presin në stadiumin ‘Elbasan Arena’, Partizanin e Beogradit. Takim i vlefshëm për fazën e grupeve të UEFA Europa League. Ujqërit ...

Daja kërcënon përsëri kroatët: Hap i madh para, në Elbasan do shihni Skënderbe tjetër

Trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja, e ka cilësuar një hap të madh para barazimit 1-1 në fushën e Dinamos së Zagrebit, pavarësisht mënyrës se si rrodhën ngjarjet në ndeshje. ...

Lajmi i fundit/Daja vendos për Demten dhe Plakun

Skënderbeu po bëhet gati të marrë rrugën drejt Shkupit, ku do të kalojë mbrëmjen e sotme dhe nesër që në mëngjes do të marrë avionin për në Zagreb. Trajneri Ilir Daja ...
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie
Plugin from the creators ofBrindes :: More at PlulzWordpress Plugins