Skënderbeu me dy mungesa ndaj Laçit

Skënderbeu do të ketë dy mungesa të mërkurën ndaj Laçit. Liridon Latifi dhe Kristi Vangjeli plotësuan numrin e kartonëve të verdhë në takimin kundër Bylisit dhe do të ...

“Dhimbje koke” te Skënderbeu, rrezikojnë Salihi-Berisha

Hamdi Salihi dhe Bernard Berisha, dy prej titullarëve të Skënderbeut, rrezikojnë ndeshjen e së martës ndaj Dinamos së Zagrebit. Gjithçka mbetet për t’u parë, pasi përgjigja ...

Mbërrin edhe Salihi, kompletohen kampionët

Skënderbeu ka nisur dje zyrtarisht përgatitjet për ndeshjen e radhës, atë ndaj Dinamos së Zagrebit, që do të luhet të mërkurën e ardhshme. Të enjten trajneri Josa ka punuar ...

Latifi si shumë “yje” të botës, e shëron “magjia” e Marijanës

Në Shqipëri i thanë se rikuperohej për 21 ditë, por specialistja nga Beogradi, Marijana Kovaçeviç, e bëri gati për 96 orë. Më parë ka shëruar yje si Diego Kosta, Aleksis ...

Dëmtohet Latifi, në dyshim për ndeshjen me Milsamin

Talenti kosovar braktis stërvitjen, sot analizat dhe përgjigja përfundimtare Trajneri i Skënderbeut, Mirel Josa dje pak minuta përpara fundit të stërvitjes është bërë me ...

Lajm i gëzuar për kampionët: Shkëmbi ia del!

Kapiteni Bledi Shkëmbi ia ka dalë. Ky është një lajm shumë pozitiv për trajnerin Josa, Skënderbeun dhe tifozërinë korçare. Mesfushori do të jetë në fushë nga minuta e ...

Josa teston formacionin, Progni në vend të Lilajt

Trajneri Josa ka nisur nga dje të zbulojë formacionin e ndeshjes të së martës. Ra në sy aktivizimi i Prognit në vendin e Lilajt, pasi korçari është në dyshim. Përkrah tij ...

Alarm për Shkëmbin, Josa fikson formacionin, kapiteni nuk u stërvit dje me grupin

Kur mbetet vetëm një ditë përgatitje për ndeshjen më të rëndësishme të kësaj jave, mes Skënderbeut dhe Partizanit, në kampin bardhekuq problemet nuk kanë fund për sa ...

Formacioni, Progni mban “peng” korçarët, lojtari vijon të përgatitet i diferencuar

Kur mbeten vetëm dy ditë përgatitje nga ndeshja kundër Partizanit në kampin bardhekuq, e gjithë vëmendja është e përqendruar te rikuperimi në kohë i Gerhard Prognit. Mesfushori ...

Probleme pa fund për korçarët, Progni e Berisha s’ia dalin

Nuk kanë fund problemet te Skënderbeu. Pas tri mungesave të konfirmuara kundër Partizanit (për shkak kartonësh nuk janë të gatshëm Vangjeli, Abazi dhe Nimaga), lajme jo të ...
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie
Plugin from the creators ofBrindes :: More at PlulzWordpress Plugins