“Çmendet” Takaj, premton 1 milion euro për Champions League!

Presidenti i korçarëve: “Lojtarët i kanë  fituar me punën e tyre paratë dhe i meritojnë”   Ka dalë para mediave mjaft i emocionuar dhe normalisht i kënaqur me suksesin ...

Skënderbeu shkruan historinë, Salihi legjendë e kampionëve

Fitohet dhe ndeshja e dytë me moldavët e tashmë jemi në fazën Play-off të Ligës së Kampionëve, por dhe shumë pranë fazës së grupeve Gjergj Vyshka SKËNDERBEU – MILSAMI ...
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie
Plugin from the creators ofBrindes :: More at PlulzWordpress Plugins