Daja kërcënon përsëri kroatët: Hap i madh para, në Elbasan do shihni Skënderbe tjetër

Trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja, e ka cilësuar një hap të madh para barazimit 1-1 në fushën e Dinamos së Zagrebit, pavarësisht mënyrës se si rrodhën ngjarjet në ndeshje. ...

Deklaratë K.F Skënderbeu

Klubi Skënderbeu informon tifozët e vet dhe opinionin sportiv se jemi njoftuar nga UEFA për t’u paraqitur në një seance dëgjimore për të dhënë shpjegime në lidhje me një ...

Takaj: Skënderbeu, i prerë për kampion

Presidenti i korçarëve deklaron që sot pret përgjigjen e Hamdi Salihit, për të cilin e thotë me bindje se është pjesë e grupit të tij   Leonard Trebicka   Presidenti i ...

Takaj shtensionon Skënderbeun

Kthimi i Skënderbeut në Tiranë të martën në mbrëmje, fill pas ndeshjes me Dinamon e Zagrebit e vlefshme për “play-off” të Ligës së Kampioneve, nuk ka qenë shumë i ...

Latifi si shumë “yje” të botës, e shëron “magjia” e Marijanës

Në Shqipëri i thanë se rikuperohej për 21 ditë, por specialistja nga Beogradi, Marijana Kovaçeviç, e bëri gati për 96 orë. Më parë ka shëruar yje si Diego Kosta, Aleksis ...

Josa i vendosur: Superkupën e dua në Korçë!

 Trajneri i kampionëve vlerëson Laçin dhe kërkon nga të tijtë trofeun e parë sezonal: “Do të ketë rotacion, por për mua janë të gjithë në një niveli” Leonard TREBICKA Skënderbeu ...

Jashanica: Nuk jemi ngopur ende me trofe!

Kosovari deklaron një ditë përpara kurbinasve se Skënderbeu e nis me trofe këtë sezon të ri, pasi skuadra është në rrugë të mbarë dhe nuk ka kush ta ndalë “Do të jetë ...

“Shokët e ekipit parashikuan përballjen ndaj Skënderbeut”

Mesfushori 18-vjeçar i Dinamos së Zagrebit zbulon si është pritur shorti i play-off-it në kampin kroat, objektivat dhe emocionet për një përballje ndaj ish-ekipit ku dikur është ...

Josa garanton: I perballojme kroatet

Njëshi i stolit kampion nuk ka dashur të flasë shumë në lidhje me ekipinm kundërshtar, ndërkohë që deklaron se mendon Superkupën Leonard Trebicka Për herë të parë, trajneri ...

Josa preferon të përballet me Sëlltikun!

Trajneri i Skënderbeut: “E rëndësishme është që të menaxhojmë suksesin, pasi objektivin kryesor e kemi arritur”   Mirel Josa është padyshim trajneri më i suksesshëm ...
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie
Plugin from the creators ofBrindes :: More at PlulzWordpress Plugins