Skënderbeu – Kukësi, biletat në shitje

Të shtunë, ora 17:00, Ujqërit presin në stadiumin ‘Skënderbeu’, ekipin e Kukësit në kuadër të javës së 13-të të Kategorisë Superiore. Fitorja e vetmja alternativë ...

Ekipi mbyll përgatitjet për Kamzën

Ekipi ka mbyllur sot përgatitjet në kuadër të ndeshjes të javës së 11-të ndaj Kamzës. Angazhim maksimal nga skuadra në prag të ndeshjes duke pasur parasysh se Kamza është ...

Deklaratë K.F Skënderbeu

Klubi Skënderbeu informon tifozët e vet dhe opinionin sportiv se jemi njoftuar nga UEFA për t’u paraqitur në një seance dëgjimore për të dhënë shpjegime në lidhje me një ...

Skënderbeu me dy mungesa ndaj Laçit

Skënderbeu do të ketë dy mungesa të mërkurën ndaj Laçit. Liridon Latifi dhe Kristi Vangjeli plotësuan numrin e kartonëve të verdhë në takimin kundër Bylisit dhe do të ...

Skënderbeu përkrah PSG-së e Bajernit, lë pas Interin dhe At.Madridin

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Bardhekuqtë e Skënderbeut, me 43 pikë të grumbulluara në 18 ndeshje kampionat kanë vendosur një rekord ...

Zyrtare: “Olayinka firmos 3.5 vite me Gent”

Peter Olayinka është lojtari i parë i zyrtarizuar që është larguar nga skuadra Skëndërbeut. 20-vjeçari Nigerian, një nga më të spikaturit në ekipin bardhekuq ka firmosur ...

Ja si ndryshon kalendari i Skënderbeut!

Sot (dje) ndeshja e parë e Kupës, ndërsa nga e mërkura e në vazhdim kampionët e Shqipërisë do të kenë një kalendar ndryshe, duke luajtur një ndeshje në 72 orë   Në ...

Takaj: Skënderbeu, i prerë për kampion

Presidenti i korçarëve deklaron që sot pret përgjigjen e Hamdi Salihit, për të cilin e thotë me bindje se është pjesë e grupit të tij   Leonard Trebicka   Presidenti i ...

Berisha: Duhej të shënoja të paktën dy gola

Ka humbur dje raste të shumta për shënim, si në asnjë ndeshje tjetër, por gjithsesi nuk është dëshpëruar në fund, pasi skuadra ia ka dalë. Kosovari Bernard Berisha, pas ...

Hristov ndëshkon Kukësin, Skënderbeu e nis si kampion

Bullgari shënon golin e parë me fanellën e korçarëve, duke i dhënë 3 pikët në një ndeshje shumë të rëndësishme ndaj një rivali në garën për titull   E shtunë, ...
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie
Plugin from the creators ofBrindes :: More at PlulzWordpress Plugins