Skënderbeu me dy mungesa ndaj Laçit

Skënderbeu do të ketë dy mungesa të mërkurën ndaj Laçit. Liridon Latifi dhe Kristi Vangjeli plotësuan numrin e kartonëve të verdhë në takimin kundër Bylisit dhe do të ...

Berisha: Duhej të shënoja të paktën dy gola

Ka humbur dje raste të shumta për shënim, si në asnjë ndeshje tjetër, por gjithsesi nuk është dëshpëruar në fund, pasi skuadra ia ka dalë. Kosovari Bernard Berisha, pas ...

Skënderbeu evropian në shifra, Salihi zbret në vend të dytë

Leonard Trebicka   Faqja zyrtare e UEFA Champions League, pas çdo ndeshjeje të luajtur, skanon deri në imtësi të gjitha skuadrat pjesëmarrëse. Edhe Skënderbeu, pas 5 ndeshjeve ...

Mbërrin edhe Salihi, kompletohen kampionët

Skënderbeu ka nisur dje zyrtarisht përgatitjet për ndeshjen e radhës, atë ndaj Dinamos së Zagrebit, që do të luhet të mërkurën e ardhshme. Të enjten trajneri Josa ka punuar ...

Lista Champions, Skënderbeu federon edhe Olainkën

Skënderbeu zyrtarizon listën e lojtarëve për ndeshjet ndaj Dinamos së Zagrebit, që do të luhen më 19 dhe 25 gusht. Surpriza në federimet e bëra në UEFA është përfshirja ...

Latifi si shumë “yje” të botës, e shëron “magjia” e Marijanës

Në Shqipëri i thanë se rikuperohej për 21 ditë, por specialistja nga Beogradi, Marijana Kovaçeviç, e bëri gati për 96 orë. Më parë ka shëruar yje si Diego Kosta, Aleksis ...

Ja si do të luajnë kampionët!

Trajneri Josa nuk ka preferuar ta zbardhë përpara lojtarëve 11-shen titullare ndaj Laçit. Të gjitha shanset janë që pjesa më e madhe e titullarëve të jenë në stol dhe pritet ...

Hristov, nje “spiun” brenda shtepise

Gjashtë muaj me Rijekën, po aq sa Bekim Balaj, në fazën e dytë të sezonit të shkuar, mjaftojnë që Ventislav Hristov, sulmuesi bullgar i ardhur te Skënderbeu në këtë merkato ...

Skenderbeu blindon porten me nje kosovar!

Portieri kosovar, Denis Troshupa, është lojtari më i ri, që është bashkuar me skuadrën e Skenderbeut. Portjeri eshte bashkuar sot me nje pjese te grupit ne “Tropikal Resort”dhe ...

Dëmtohet Latifi, në dyshim për ndeshjen me Milsamin

Talenti kosovar braktis stërvitjen, sot analizat dhe përgjigja përfundimtare Trajneri i Skënderbeut, Mirel Josa dje pak minuta përpara fundit të stërvitjes është bërë me ...
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie
Plugin from the creators ofBrindes :: More at PlulzWordpress Plugins