Josa: Humbja na vështirëson rrugën drejt titullit

Tranjeri i Skëndërbeut, Mirel Josa, dhe pse u largua me humbje nga fusha e kurbinasve,  i’a atribuon fajin shpërqëndrimit të lojtarëve. Të cilët nuk ditën të realziojnë”, ...
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie
Plugin from the creators ofBrindes :: More at PlulzWordpress Plugins