Zyrtare: “Olayinka firmos 3.5 vite me Gent”

Peter Olayinka është lojtari i parë i zyrtarizuar që është larguar nga skuadra Skëndërbeut. 20-vjeçari Nigerian, një nga më të spikaturit në ekipin bardhekuq ka firmosur ...

Skenderbeu blindon porten me nje kosovar!

Portieri kosovar, Denis Troshupa, është lojtari më i ri, që është bashkuar me skuadrën e Skenderbeut. Portjeri eshte bashkuar sot me nje pjese te grupit ne “Tropikal Resort”dhe ...

Eskuerdinja: Më pëlqen Shqipëria, shkojmë larg me Skënderbeun

Francisko Lisvaldo Daniel Duarte rrëfehet për herë të parë për gazetën, duke folur hapur për ditët e mrekullueshme që po kalon me kampionët. Ushqimi më i preferuar i tij ...

Osmani firmos në avion, edhe një sezon me Skënderbeun

Tefik Osmani ka nënshkruar kontratën e re me klubin e Skënderbeut. Mbrojtësi korçar ka firmosur kontratën në avion  me kampionët e Superiores edhe për një sezon tjetër. “Nuk ...

Josa: Salihi do na ndihmojë në Champions

Mirel Josa e ka vlerësuar af rimin e Hamdi Salihit si një lëvizje të rëndë- sishme në radhët e skuadrës korçare. Trajneri ka bërë një analizë të ecurisë së ekipit në ...

Godet sërish Skënderbeu, merr edhe sulmuesin bullgar Ventsislav Hristov

Skuadra korçare ka bërë edhe goditjen e rradhës në merkato para ndeshjeve të Championsit. Bardhekuqtë kanë afruar në ekip sulmuesin bullgar, Ventsislav Hristov i cili vjen ...

Olalekan, një dështim në merkato për Skënderbeun

Isa Jamiu Olalekan, megjithëse vijon të jetë pjesë e Skënderbeut, duket se ka qenë dështimi më madh i bardhekuqve në merkaton e janarit. Lojtari, i afruar me bujë dhe që ...
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie
Plugin from the creators ofBrindes :: More at PlulzWordpress Plugins