All Stories

Hristov ndëshkon Kukësin, Skënderbeu e nis si kampion

Bullgari shënon golin e parë me fanellën e korçarëve, duke i dhënë 3 pikët në një ndeshje shumë të rëndësishme ndaj një rivali në garën për titull   E shtunë, ...

Takaj shtensionon Skënderbeun

Kthimi i Skënderbeut në Tiranë të martën në mbrëmje, fill pas ndeshjes me Dinamon e Zagrebit e vlefshme për “play-off” të Ligës së Kampioneve, nuk ka qenë shumë i ...

“Dhimbje koke” te Skënderbeu, rrezikojnë Salihi-Berisha

Hamdi Salihi dhe Bernard Berisha, dy prej titullarëve të Skënderbeut, rrezikojnë ndeshjen e së martës ndaj Dinamos së Zagrebit. Gjithçka mbetet për t’u parë, pasi përgjigja ...

Skënderbeu evropian në shifra, Salihi zbret në vend të dytë

Leonard Trebicka   Faqja zyrtare e UEFA Champions League, pas çdo ndeshjeje të luajtur, skanon deri në imtësi të gjitha skuadrat pjesëmarrëse. Edhe Skënderbeu, pas 5 ndeshjeve ...

Skenderbeu Dinamo Live

Mbërrin edhe Salihi, kompletohen kampionët

Skënderbeu ka nisur dje zyrtarisht përgatitjet për ndeshjen e radhës, atë ndaj Dinamos së Zagrebit, që do të luhet të mërkurën e ardhshme. Të enjten trajneri Josa ka punuar ...

Vllaznia-Skënderbeu, çifti që do të shtyhet

Klubi “Skënderbeu” ka konfirmuar dje zyrtarisht shtyrjen e ndeshjes së javës së parë të Superligës. Duke parë kalendarin e Skënderbeut dhe ecurinë e tij në Champions, ...

“Spiuni” kroat i Superkupës: Skënderbeu m’u fsheh

Zv/trajneri i Dinamos së Zagrebit, deklaron se ekipi shqiptar luajti me qëllimisht me rezervat të mërkurën dhe ai ka ende dyshime për të   Tifozët, por edhe mediet kroate, ...

“Pikate” për Skënderbeu-Dinamo Zagreb sipas UEFA-s

Në prag të sfidës Skënderbeu-Dinamo Zagreb, e vlefshme për play-off-in e Ligës së Kampionëve, në sajtin e saj zyrtar, UEFA i kushtonte dje një shkrim të veçantë kësaj ...

Skënderbeu-Dinamo, test për Shqipëri-Serbi

Mediat kroate gjykojnë se ndeshja e së mërkurës vlen shumë edhe si një provë para asaj me serbët, që luhet në të njëjtin stadium   Reputacioni që po ndjek tifozët ...
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie
Plugin from the creators ofBrindes :: More at PlulzWordpress Plugins