0
0
0
0

Lajmet më të ndjekura

Sot ndaj Lushnjës, zbulohet formacioni i Skënderbeut

0
Skënderbeu është gati për Lushnjën. Ky takim do të mbyllë fazën e parë të kampionatit, ndaj bardhekuqtë e duan të fituar. Kur dihet që...

Përforcohet Skënderbeu, tre lojtarë bashkohen me korçarët të dielën

0
Merr fund stresi, Leonard Ovusu dhe Derrik Frimpong të dielën vijnë në Korçë. Skënderbeu dje ka marrë lejen e qëndrimit në portalin “e-Albania” për dy...

Lajmet e fundit

Përforcohet Skënderbeu, tre lojtarë bashkohen me korçarët të dielën

0
Merr fund stresi, Leonard Ovusu dhe Derrik Frimpong të dielën vijnë në Korçë. Skënderbeu dje ka marrë lejen e qëndrimit në portalin “e-Albania” për dy...

Qëndro i lidhur

4,302FansaPëlqeje
57NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Futboll

Intervista