Ballina Lajme Del ne shitje website dhe faqja e fb e ksskenderbeu.com

Del ne shitje website dhe faqja e fb e ksskenderbeu.com

5
0

Njoftim!
Per shkak te mungeses se kohes per angazhimin me faqen dhe websitin ksskenderbeu.com, jemi te detyruar ti nxjerrim ne shitje! Kusht per bleresin eshte te jete korcar dhe tifoz i skenderbeut, preferohen bleresit te jene ndoshta dhe nga klubi! Faleminderit!

Artikulli paraprakSkënderbeu – Partizan Beograd, biletat në shitje
Artikulli tjetërEkipi mbyll përgatitjet për Kamzën

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu